کتاب آموزشی زبان برنامه نویسی #C

<a href=https://persianblog.ir/tag/C><a href='https://persianblog.ir/tag/C'><a href='https://persianblog.ir/tag/C'><a href='https://persianblog.ir/tag/C'><a href='https://persianblog.ir/tag/C'><a href='https://persianblog.ir/tag/C'><a href='https://persianblog.ir/tag/C'><a href='https://persianblog.ir/tag/C'><a href='https://persianblog.ir/tag/C'>#C</a></a></a></a></a></a></a></a></a>سلام خدمت دوستان عزیز گردان سایبری عمار

دوستانی که به برنامه نویسی علاقه دارند و همچنین رشته نرم افزار و یا IT هستند با زبان های برنامه نویسی مختلفی آشنا هستند و همچنین زبان برنامه نویسی سی شارپ را هم خوب می شناسند. این زبان یکی از قوی ترین زبان های برنامه نویسی شرکت ماکروسافت می باشد که تحت دات نت کار می کند، و واقعاً زبان جالبی هست. در رابطه با این زبان برنامه نویسی کتاب های زیادی نوشته شده است اما این کتاب یک چیز دیگه هست و خیلی منظم تر و کامل تر نوشته شده است.
من خودم خیلی کتاب های مختلفی رو دیدم اما واقعاً این کتاب از همه اونها بهتره. این کتاب نوشته استاد اسلام احمد زاده است که استاد خودم هم هستند. امیدوارم که بتوانید با استفاده از این کتاب برنامه نویسی با زبان #C را فرا بگیرید.

دانلود

جهت دانلود این فایل اینجا کلیک کنید.

/ 1 نظر / 12 بازدید
مخاطب

کاش برای ما ها که برنامه نویسی را بلد نیستیم ابتدا کمی راجع به این زبانها حرف میزدی