محافظ امنیتی حافظه های USB

 ابزار نرم افزار USB Disk Security :

 - USBShield: دیده بان نرم افزار که بلادرنگ از هر حمله احتمالی از طریق درایو های یو اس بی محافظت می کند و هر حمله ای را مسدود کرده و برای این کار از تکنولوژی جدیدی بهره می گیرد.

 - USBScan: اسکن کننده درایو یو اس بی با تحلیل و بررسی، هر ویروس مخفیانه را تشخیص می دهد.

 روش های اکتشافی USB Disk Security :نرم افزار با بررسی دیسک و افزایش حجم بدون دلیل یا کند شدن سرعت توسط برنامه های بیهوده و جلوگیری از فایل های مشکوک و غیر امن یک حفاظ کامل و بدون نقص به شمار می آید.

 -MemoryShield: این قسمت با تحلیل عملکرد و رفتار ویروس ها از تجربه آنتی ویروس های خبره بهره گرفته و هر ویروسی را تشخیص می دهد. همچنین با دیده بانی کردن حافظه و برنامه های اجرا شده از طریق آن به صورت بلادرنگ از اجرای برنامه های بدخواه جلوگیری می کند.

 -Quarantine: تمام اشیاء نا امن که شما پاک کرده اید قرنطینه می شوند و نمی توانند هیچ آسیبی به کامپیوتر شما وارد کنند. در این قسمت نرم افزار های آسیب زننده به صورت رمز شده ذخیره شده و قادر به اجرا نیستند بنابر این هیچ آسیبی نمی توانند برسانند.

 - RepairSystem: بیشتر اوقات نرم افزار های بدخواه در رجیستری تغییراتی ایجاد کرده و در مسیرهایی موقتی لانه می گزینند. در این هنگان ابزار تعمیر می توانند تغییرات ایجاد شده توسط این نرم افزار ها را بازگرداند و فایل های بیهوده ایجاد شده را پاک کند.

 - Autostart: اغلب نرم افزار های بدخواه خود را به صورت اتوماتیک در استارت آپ رجیستری برای شروع هنگام بالا آمدن ویندوز اضافه می کنند. این قسمت با نشان دادن نرم افزار هایی که به صورت خودکار اجرا می شوند به شما اجازه غیر فعال کردن نرم افزارهای بدخواه را می دهد.

 - USBTools: این قسمت قادر است به صورت امن درایو یو اس بی شما را حذف کند و ارسال نرم افزار های آسیب زننده را به کامپیوتر قطع کند.

جهت دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید

محافظ امنیتی حافظه های یو اس بی

/ 2 نظر / 14 بازدید
گمنام

ممنون حتما استفاده می کنم

همنشین

سلام دوست عزیز مطالب وبت عالیه خیلی استفاده کردم.نظرمو هم دادم به وبلاگت[لبخند]خوبه